Senua's Saga: Hellblade II - deweloperzy podsumowują dotychczasową fabułę

Niezależnie od tego, czy graliście w pierwszą część serii Hellblade, możecie zobaczyć podsumowanie tego, co wydarzyło się do tej pory.

@ 17.05.2024, 16:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Senua's Saga: Hellblade II - deweloperzy podsumowują dotychczasową fabułę

Już w przyszłym tygodniu będzie miała miejsce premiera Senua's Saga: Hellblade II. Jeśli na projekt czekacie i chcecie sobie przypomnieć "jedynkę", ewentualnie nie planujecie w nią grać, koniecznie rzućcie okiem na widoczne poniżej wideo. Deweloperzy podsumowali w ten sposób wszystkie dotychczasowe wydarzenia.

Zwiastun nie zawiera żadnych nowych ujęć z rozgrywki, ale zgrabnie prezentuje perypetie bohaterki cyklu, z którymi mierzyli się gracze bawiący się w część pierwszą. Żeby było ciekawiej, są też wydarzenia, które miały miejsce przed pierwszą grą.

Senua's Saga: Hellblade II dostępne będzie od 21 maja na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S, a gdybyście planowali zakup wydania przeznaczonego dla komputerów osobistych, zapoznajcie się z jego wymaganiami sprzętowymi. Pracujemy już nad recenzją, którą opublikujemy 21 maja rano.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:47, 17.05.2024
Fajnie to zrobili. Oszczędne wizualnie ale trafiajające do serca jeżeli ktoś polubił i choć trochę zrozumiał Senuę. Ech, znowu miałam mokre oczy.