M.in. Tomb Raider: Definitive Edition oraz Brothers: A Tale of Two Sons trafią do Game Passa w maju

Microsoft ujawnił listę gier, które zawitają w usłudze Game Pass w maju. Zniknie też kilka tytułów, więc grajcie, dopóki możecie.

@ 02.05.2024, 12:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

M.in. Tomb Raider: Definitive Edition oraz Brothers: A Tale of Two Sons trafią do Game Passa w maju

Microsoft ujawnił pierwszą grupę tytułów, jakie trafią do usługi Game Pass w maju. Zaczynamy od Have A Nice Death, czyli dwuwymiarowej gry akcji z elementami rogue-like. Jest ona już dostępna na konsolach, PC oraz w chmurze, gdybyście mieli ochotę zagrać.

Dziś do Game Passa trafi też Tomb Raider: Definitive Edition - również na PC, konsolach i w chmurze, a zawiera ono zarówno bazową grę z nowym modelem Lary Croft, poprawionym oświetleniem i lepszymi shaderami; a także wszystkie dotychczasowe dodatki.

Za kilka dni, czyli 7 maja w usłudze pojawi się ponadto Kona 2: Brume, w którym wyruszamy do Północnej Kanady w 1970 roku, by zbadać tytułową mgłę. 9 maja zaś otrzymamy Little Kitty, Big City, a 14 maja Brothers: A Tale of Two Sons. Co warto podkreślić, Brothers: A Tale of Two Sons to wersja oryginalna, nie remake, który zadebiutował niedawno.

Jeśli chodzi o gry, które znikną z Game Passa, to 15 maja z usługi zostaną usunięte:

  • Eastern Exorcist (Chmura, Konsole, PC);
  • Eiyuden Chronicle Rising (Chmura, Konsole, PC);
  • Fuga: Melodies of Steel 2 (Chmura, Konsole, PC);
  • Ghostlore (Chmura, Konsole, PC);
  • Just Cause 4 Reloaded (Chmura, Konsole, PC);
  • Norco (Chmura, Konsole, PC);
  • SD Gundam Battle Alliance (Chmura, Konsole, PC);
  • Supraland Six Inches Under (Chmura, Konsole, PC);

Jeśli uznacie, że chcecie grać dalej, będziecie mogli to zrobić po zakupie. Specjalnie dla subskrybentów Game Passa przygotowano zniżkę w wysokości 20 procent.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?