Star Wars: Outlaws - misją z Jabbą tylko dla osób, które zakupią drogą wersję premium

Ubisoft postanowił ograniczyć dostępność jednej z misji w Star Wars: Outlaws do wydania premium kosztującego 110 dolarów.

@ 15.04.2024, 14:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Star Wars: Outlaws - misją z Jabbą tylko dla osób, które zakupią drogą wersję premium

Niespełna tydzień temu poznaliśmy datę premiery Star Wars: Outlaws, a dziś docierają do nas informacje na temat dość kontrowersyjnej decyzji wydawcy, firmy Ubisoft. Okazuje się bowiem, że Francuzi postanowili ograniczyć dostępność jednej z misji w grze, związanej z Jabbą the Huttem. Zagrać w nią będą mogły wyłącznie osoby, które zdecydują się na zakup wersji premium gry, kosztującej 110 dolarów, czyli u nas najpewniej około 480 zł.

 Na oficjalnej stronie gry czytamy, że w ramach Przepustki Sezonowej dostaniemy "dwa rozszerzenia fabularne", mające pojawić się po premierze. Przepustka zapewni nam ponadto garść kosmetycznych przedmiotów, które będziemy w stanie wykorzystać w wirtualnym świecie. Jest prócz tego misja z Jabbą zatytułowana Jabba’s Gambit.

"W trakcie gdy Kay organizuje ekipę do napadu Canto Bight, otrzymuje pracę od samego Jabby. Okazuje się, że ND-5 jest winne kasę Jabbie, a on postanowił ją wreszcie odzyskać", czytamy w opisie misji.

Aby móc wziąć udział w tej misji trzeba posiadać przepustkę sezonową, a ta wymaga zakupu jednej z droższych wersji gry. Wariant standardowy kosztuje 70  euro, ale nie zawiera misji. Przejdziecie ją dopiero po zakupie wersji Gold lub Ultimate. Kosztują one - odpowiednio - 109 euro oraz 129 euro (470 oraz 560 zł). W obu jest przepustka, czyli także dostęp do Jabba’s Gambit.

Podoba Wam się takie podejście wydawcy? Wiadomo, że dodatkowa zawartość nie jest w dzisiejszych czasach niczym dziwnym, ale najczęściej obejmuje ona treści będące dopiero w przygotowaniu, a nie opracowane na premierę. Na pewno wielu graczom pomysł Ubisoftu się nie spodoba.

Premiera Star Wars: Outlaws zaplanowana została na 30 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz XS. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, rzućcie okiem na ostatni zwiastun gry oraz jego analizę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   15:28, 15.04.2024
Cytat: mrPack
Życzę ubi powodzenia Konsternacja

Wygląda na to jakby decyzje podejmował jakiś dywersant który chce ich doprowadzić do upadku bo bardzo się starają żeby na nich psy wieszać. Z tym że jak kupię to gra będzie po 30 zeta a wersja premium po35 zeta więc bardzo bardzo kląć nie będę.
0 kudospetrucci109   @   18:43, 15.04.2024
Poczekamy... Stanieje, to się kupi nawet wersję premium w przecenie 😅