Stronghold: Definitive Edition - Malbork, Biskupin i inne polskie obiekty trafią do gry

Studio Firefly poinformowało, że do gry Stronghold: Definitive Edition zostaną wkrótce dodane polskie (precyzując - leżące na terenie Polski) twierdze!

@ 30.03.2024, 18:03
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Stronghold: Definitive Edition - Malbork, Biskupin i inne polskie obiekty trafią do gry

Już wkrótce będziemy mogli poczuć się niczym Władysław Jagiełło, rozpoczynając oblężenie zamku krzyżackiego w Malborku! To jednak nie koniec atrakcji, bo do gry zostaną dodane też inne obiekty.

Mowa tutaj o osadzie w Biskupinie oraz zamkach w Niedzicy i Ogrodzieńcu. Obiekty te pojawią się w Stronghold: Definitive Edition już w kwietniu, w ramach darmowej wiosennej aktualizacji gry. Opisywane fortyfikacje będziemy mogli zarówno bronić, jak i oblegać.

Jak będą wyglądać zamki i jeden z najsłynniejszych grodów obronnych świata, możecie zobaczyć zamieszczonych w newsie screenach. Główny obrazek, widoczny u góry, ma przedstawiać Zamek w Malborku. Z kolei poniżej, od lewej strony: Zamek Dunajec (zamek w Niedzicy), Zamek Ogrodzieniec oraz gród w Biskupinie. Dajcie znać co sądzicie o tych projektach.

Stronghold: Definitive Edition to odświeżona wersja kultowej strategii Twierdza: Krzyżowiec z 2002 roku. Studio Firefly umiejętnie odnowiło nieco skostniałą, ale wciąż bardzo grywalną produkcję. Usprawniono grafikę i wybrane mechanizmy, zachowując jednak ducha oryginału. Odświeżona wersja została bardzo dobrze przyjęta przez fanów, a obecnie kupicie ją na Steam z 20% zniżką - za 54,39 zł.Sprawdź także:
Twierdza: Krzyżowiec

Twierdza: Krzyżowiec

Premiera: 24 września 2002
PC

Walcz w obronie Chrześcijaństwa albo stań po stronie Saladyna - syryjskiego sułtana! Gra Twierdza: Krzyżowiec przenosi nas do Średniowiecza, kiedy wyprawy krzyżowe by...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:48, 30.03.2024
Coś mi się zdaje że tylko nazwy się zgadzają ale dobre i to. Szczęśliwy