Twórcy Rise of the Ronin prezentują wszystkie bronie w grze

Ekipa studia Team Ninja postanowiła nam zaprezentować wszystkie rodzaje broni, jakie znajdziemy w Rise of the Ronin.

@ 04.03.2024, 11:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Twórcy Rise of the Ronin prezentują wszystkie bronie w grze

Jednym z najważniejszych aspektów Rise of the Ronin będzie rozbudowany system walki, w którym korzystać będziemy z szerokiego wachlarza broni. Deweloperzy postanowili nam oręż w związku z tym zaprezentować, a uczynili to za sprawą krótkich materiałów ukazujących rozgrywkę.

Bronie w Rise of the Ronin podzielono na dwie główne kategorie. W pierwszej jest wyposażenie do walki wręcz, a w drugiej do starć dystansowych. Są zatem miecze, włócznie oraz strzelby. Główny bohater potrafi też spożytkować dwa ostrza, gdyby była taka potrzeba, a pomiędzy poszczególnymi środkami perswazji jesteśmy w stanie szybko i sprawnie się przełączać.

Filmy, o których mowa, znajdziecie poniżej. Pamiętajcie też, że datę premiery Rise of the Ronin zaplanowano na 22 marca. Grać będziemy wówczas wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Więcej informacji na temat projektu znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?