Last Epoch - ciekawy hack'n'slash po kilku latach wychodzi z Early Access

Gra już w najbliższą środę zostanie zaktualizowana do wersji 1.0.

@ 19.02.2024, 18:39
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Last Epoch - ciekawy hack'n'slash po kilku latach wychodzi z Early Access

Twórcy gry Last Epoch poinformowali o zakończeniu wczesnego dostępu, w którym gra znajdowała się od kwietnia 2019 roku. Już w najbliższą środę, 21 lutego, tytuł zostanie zaktualizowany do wersji 1.0. Oznacza to, że gra wyjdzie z Early Access i zadebiutuje jako pełnoprawna produkcja.

Last Epoch dostępne jest na Steam i może pochwalić się bardzo pozytywnymi recenzjami ze strony graczy. Aż 85% recenzji to opinie pozytywne, a tych zgromadziło się aż 25 tysięcy. Nie da się więc ukryć, że jest to hack'n'slash którego warto spróbować.

Na 21 lutego twórcy ze studia Eleventh Hour Games szykują Patch 1.0, a listę wprowadzonych tam zmian znajdziecie w tym miejscu. Będzie to m.in. tryb offline, więc możliwa będzie rozgrywka bez dostępu do sieci. To miła odmiana, wszak m.in. konkurencyjne Diablo 4 wymaga ciągłego połączenia z serwerem.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem Last Epoch, zerknijcie najpierw na wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Last Epoch

Last Epoch

Premiera: 21 lutego 2024
PC

Last Epoch to gra hack'n'slash od niezależnej ekipy Eleventh Hour Games. Tytuł sfinansowano na Kickstarterze.W Last Epoch trafiamy do krainy fantasy o nazwie Eterra. Regi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?