Dragon's Dogma II - nowy zwiastun prezentuje łotrzyka

W siedzi pojawił się kolejny materiał filmowy, promujący Dragon's Dogma II. Tym razem deweloperzy zaprezentowali klasę złodzieja.

@ 12.02.2024, 11:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dragon's Dogma II - nowy zwiastun prezentuje łotrzyka

Capcom kontynuuje podkreślanie najważniejszych aspektów Dragon's Dogma II. W zeszłym tygodniu firma rozpoczęła prezentowanie nam klas postaci, ukazując wojownika. Tym razem możecie natomiast spojrzeć na klasę łotrzyka. Zwiastun na jego temat widnieje poniżej.

Jak widać, łotrzyk jest szybki i zwinny. Potrafi on błyskawicznie realizować kontrataki, w ramach których wskakuje na grzbiet oponenta i podrzyna mu gardło, lub realizuje jakieś inne mordercze kombo. Inny atak związany jest z podpaleniem obu ostrzy i zadawaniem większej ilości obrażeń. Jeszcze inny to podłożenie bomby i odskoczenie.

Warto zwrócić uwagę też na zdolność, dzięki której łotrzyk potrafi wskoczyć na Trolla i wykorzystać jego ciało następnie w formie pomostu - to kolejny przykład tego, że niektóre elementy Dragon's Dogma II będą oskryptowane, o czym wspominał reżyser gry, Hideaki Itsuno.

Premiera Dragon's Dogma II zaplanowana została na 22 marca, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X|S oraz PlayStation 5.


Sprawdź także:
Dragon's Dogma II

Dragon's Dogma II

Premiera: 22 marca 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Dragon's Dogma II to kontynuacja ciepło przyjętego cRPG-a akcji od firmy Capcom, którego akcja osadzona została w mrocznym świecie fantasy. Za projekt odpowiada wewnętrzn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?