Dragon's Dogma II - nowy zwiastun prezentuje wojownika

Deweloperzy Dragon's Dogma II postanowili zaprezentować nam klasę wojownika.

@ 08.02.2024, 11:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dragon's Dogma II - nowy zwiastun prezentuje wojownika

Capcom opublikował w sieci niedługi zwiastun Dragon's Dogma II, skupiający się na klasie wojownika. Bez zaskoczenia, stawia on przede wszystkim na miecze i walkę bezpośrednią. Posiada też tarczę, którą jest w stanie blokować ataki i napierać na oponentów.

Prawdopodobnie najfajniejszą rzeczą związaną z wojownikiem jest umiejętność polegająca na uderzeniu tarczą, które przeradza się następnie w kombo ataków. Idealnie sprawdza się ona w przypadku większych przeciwników, co świetnie pokazuje poniższy materiał filmowy.

Co ciekawe, różni "mistrzowie" sztuk walki, napotykani przez nas w wirtualnym świecie, serwują nam różne zdolności specjalne. Wiele umiejętności nie zostało oczywiście pokazanych na poniższym zwiastunie, ale być może będą kolejne, mocniej promujące wojownika.

Premierę Dragon's Dogma II zaplanowano na 22 marca, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Kolejne informacje na temat projektu będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?