PlayStation zorganizuje specjalny pokaz Final Fantasy VII Remake: Rebirth

Specjalny pokaz State of Play zostanie zorganizowany dla Final Fantasy VII Remake: Rebirth w przyszłym miesiącu.

@ 01.02.2024, 10:00
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

PlayStation zorganizuje specjalny pokaz Final Fantasy VII Remake: Rebirth

Sony zapowiedziało kolejne wydarzenie State of Play, które będzie w znacznej części poświęcone nadchodącemu Final Fantasy VII Remake: Rebirth. Superprodukcja Square Enix zostanie zaprezentowana na początku przyszłego miesiąca.

PlayStation wraz z Square Enix chcą poświęcić wiele czasu na prezentację najnowszej odsłony cyklu Final Fantasy, która będzie czasowo ekskluzywna dla PlayStation 5. Wydarzenie State of Play poświęcone tej grze odbędzie się już 6 lutego.

"Square Enix udostępni nowe szczegóły rozgrywki oraz ekscytujące wieści, których nie będziesz chciał przegapić" - powiedział Shawne Benson z Sony Interactive Entertainment.

Czekamy oczywiście z niecierpliwością i przypominamy, że kolejne State of Play odbędzie się za pięć dni. Nie wiadomo co prócz Final Fantasy VII Remake: Rebirth pokaże Sony, ale niedługo wszystko powinno się wyjaśnić. Możliwe nawet, że cały event dedykowany będzie wyłącznie nowemu projektowi Japończyków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?