Genesis Neon 613 - nowe słuchawki gamingowe Polaków

Firma Genesis zapowiedziała kolejne gamingowe słuchawki wokółuszne z podświetleniem RGB.

@ 26.01.2024, 14:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, sprzęt

Genesis Neon 613 - nowe słuchawki gamingowe Polaków

Firma Genesis ujawniła kolejny produkt w swoim portfolio. Chodzi o słuchawki gamingowe Genesis Neon 613. Ta wokółuszna konstrukcja charakteryzuje się dużymi przetwornikami, szerokim pasmem przenoszenia oraz subtelnym podświetleniem RGB.

Jak czytamy w informacji prasowej, Genesis Neon 613 zostały zaprojektowane tak, by zapewnić nam dynamiczny dźwięk stereo, idealnie nadający się do gier. Za wysoką jakość odwzorowania dźwięku odpowiadają sterowniki o średnicy 50 mm oraz pasmie przenoszenia od 20 do 20000 Hz.

Słuchawki zostały zestrojone tak, by oferować nam charakterystyczne brzmienie w kształcie "V". Powinny mieć więc sporo niskich i wysokich tonów, a nieco przycięty środek. Dobrze słyszalne mają być dzięki temu np. kroki oraz wystrzały, co jest kluczowe w dynamicznych sieciowych shooterach.

W Genesis Neon 613 zastosowano też dobrej jakości pojemnościowy mikrofon o pasmie przenoszenia od 10 do 10000 Hz, który zapewnia przejrzysty i czytelny dźwięk. Regulowany wysięgnik wyposażono w czerwoną diodę, informującą nas o tym, że mikrofon został włączony.

Słuchawki Genesis Neon 613 na dzień premiery dostępne są w czarnym i białym wariancie kolorystycznym, w rekomendowanej cenie detalicznej 149 zł. Poniżej znajdziecie najważniejsze ich cechy. Jeśli otrzymamy od producenta sampel, przygotujemy też recenzję.

Najważniejsze cechy:


  • Przetworniki 50 mm, zapewniające dynamiczny bas i wyraźne wysokie tony;
  • Pasmo przenoszenia słuchawek w zakresie 20 – 20 000 Hz;
  • Pasmo przenoszenia mikrofonu w zakresie 10 – 10 000 Hz;
  • Mikrofon pojemnościowy zbierający ze wszystkich kierunków;
  • Dedykowany kontroler z funkcją wyciszania mikrofonu i wyłączania podświetlenia;
  • Sygnalizacja stanu mikrofonu;
  • Pokrętło regulacji głośności z tyłu lewej słuchawki;
  • Wygodny, lekki pałąk i duże wokółuszne nauszniki z eko-skóry;
  • Subtelne podświetlenie.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?