Genesis Zircon 500 to nowa bezprzewodowa myszka dla graczy

Firma Genesis zapowiedziała kolejny produkt w swoim portfolio. Chodzi o gamingową myszkę Zircon 500, której cechą charakterystyczną jest m.in. niska cena.

@ 03.01.2024, 17:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, sprzęt

Genesis Zircon 500 to nowa bezprzewodowa myszka dla graczy

Firma Genesis zaprezentowała dziś kolejną myszkę gamingową. Do portfolio spółki trafiła porządnie wykonana i naprawdę atrakcyjnie wyceniona konstrukcja, czyli Zircon 500. Będzie ona dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych (białym i czarnym) oraz w cenie 129 złotych.

Zircon 500 korzysta z sensora optycznego PixArt PMW3325, a jego maksymalna rozdzielczość pracy to 10000 DPI. Urządzenie ma komunikować się z komputerem na trzy sposoby: przewodowo, dzięki technologii Bluetooth oraz za sprawą połączenia radiowego 2,4 GHz. W myszce zastosowano ponadto mechaniczne przełączniki Kailh GM 4.0, które powinny wytrzymać nawet 60 milionów kliknięć.

Genesis Zircon 500 wyposażono w 5 programowalnych przycisków, których funkcje można zmieniać za sprawą dedykowanego oprogramowania. Co ważne, wprowadzone zmiany zostaną następnie zachowane w pamięci wbudowanej w myszkę, więc nie będziecie musieli obawiać się o ich utratę w przypadku przeniesienia gryzonia do innego komputera.

Więcej informacji na temat myszki Zircon 500 będziemy mieć dla Was niebawem. Na pewno bowiem przygotujemy jej test.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?