Prince of Persia: The Lost Crown na nowym gameplayu, pokazującym pierwszy poziom i walkę z bossem

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Prince of Persia: The Lost Crown. Deweloperzy postanowili nam za jego pomocą pokazać ujęcia z rozgrywki.

@ 03.01.2024, 14:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Prince of Persia: The Lost Crown na nowym gameplayu, pokazującym pierwszy poziom i walkę z bossem

Przed momentem pisaliśmy o tym, jak długa będzie gra Prince of Persia: The Lost Crown. Tym razem mamy dla Was świeży gameplay z tego ciekawie zapowiadającego się przedstawiciela gatunku metroidvania. Jako że Książę Persji dawno nie występował na ekranach graczy, na pewno wielu jego fanów czeka na premierę.

Jeśli jesteście wśród osób, które chciałyby spędzić miłe chwile w uniwersum Prince of Persia, koniecznie zerknijcie poniżej. Za sprawą redakcji Game Informera w sieci pojawił się nowy gameplay. Pokazuje on pierwszy poziom w grze oraz pierwszego bossa, z którym będzie musiał walczyć Sargon - główny bohater The Lost Crown.

Jako że gameplay oferuje nam spojrzenie na pierwszy poziom, występują w nim niewielkie spoilery. Nie jest to oczywiście nic znaczącego, ale gdybyście chcieli grać całkowicie na świeżo, to po prostu nie odpalajcie widocznego poniżej odtwarzacza. Jest na nim pierwsza lokacja, kilka łamigłówek, a także garść umiejętności protagonisty. Podczas seansu ujrzycie też walkę z bossem, generałem Uvishka.

Datę premiery Prince of Persia: The Lost Crown zaplanowano na 18 stycznia, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Pamiętajcie, że tydzień wcześniej, 11 stycznia, w sieci pojawi się darmowe demo. Przed zakupem wersji PC, koniecznie rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?