Prince of Persia: The Lost Crown - znamy długość gry

Prince of Persia: The Lost Crown będzie dość długim przedstawicielem gatunku metroidvania.

@ 03.01.2024, 12:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Prince of Persia: The Lost Crown - znamy długość gry

Prince of Persia: The Lost Crown to jedna z pierwszych większych premier bieżącego roku. Gracze od dawna czekają na kontynuację tej niegdyś bardzo popularnej marki i choć nie wszystkim odpowiada proponowana przez deweloperów stylistyka, projekt zapowiada się naprawdę ciekawie.

Z najnowszych informacji na temat Prince of Persia: The Lost Crown wynika, że będzie ono dość długie. Ekipa portalu Game Informer miała już okazję w nie zagrać, a z opublikowanych wrażeń dowiadujemy się, że rozgrywka w The Lost Crown pochłonie nas na około 25 godzin. Tak długi wątek fabularny przygotowali deweloperzy. W tym momencie niestety nie wiemy czy chodzi tylko o fabułę czy także o aktywności poboczne.

Data premiery Prince of Persia: The Lost Crown zaplanowana została na 18 stycznia, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. W sieci pojawi się też darmowe demo, a jego termin wydania zaplanowano na 11 stycznia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?