Against the Storm opuszcza Early Access - debiut wersji 1.0

Połączenie city-buildera z roguelike.

@ 09.12.2023, 20:28
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Against the Storm opuszcza Early Access - debiut wersji 1.0

Twórcy Against the Storm poinformowali o zakończeniu wczesnego dostępu i premierze pełnej wersji gry. Właśnie zadebiutowało wydanie 1.0, a gra wyszła z Early Access na Steam.

Studio Eremite Games opublikowało finalne wydanie Against the Storm, choć developerzy zapewniają o dalszym intensywnym rozwoju gry. Jak jednak donoszą, główne prace nad tytułem zostały już ukończone i stał się on pełnowartościowym produktem.

A że jest to produkt bardzo dobry, a nawet świetny, potwierdzają "przytłaczająco pozytywne" recenzje graczy na Steam - 95% pozytywnych ocen z przeszło 15 tysięcy recenzji!

Against the Storm łączy gatunek city-builder z roguelike. Naszym zadaniem jest rozbudowa i utrzymanie funkcjonowania kolejnych miast, a wszystko to w krainie zalewanej przez gęste ulewy. Musimy mierzyć się nie tylko z wiecznie brakującymi surowcami, niezadowoleniem mieszkańców (a także Królowej która zleciła nam naszą misję), ale też z agresywnymi siłami żywiołów.

Grę kupicie na Steam, aktualnie w promocji -35%, za 64,99 zł, ale możecie ograć ją także za darmo w ramach subskrypcji PC Game Pass.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?