Jurassic Park: Survival to pierwszoosobowa przygodówka, zapowiedziana podczas TGA 2023

Nowy projekt dostępny będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Mamy jego pierwszy zwiastun.

@ 08.12.2023, 15:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Jurassic Park: Survival to pierwszoosobowa przygodówka, zapowiedziana podczas TGA 2023

Podczas minionego już The Game Awards 2023 zapowiedziano sporo interesujących gier, a jedną z ciekawszych jest Jurassic Park: Survival. Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z produkcją, której akcja toczy się w słynnym uniwersum Jurajskiego Parku.

Na pierwszym zwiastunie Jurassic Park: Survival widzimy główną bohaterkę, doktor Mayę Joshi, która prawdopodobnie została pozostawiona lub utknęła w tytułowym parku. Dookoła jest oczywiście mnóstwo niebezpiecznych dinozaurów, a to oznacza, że kobieta musi wykazać się sprytem, by przetrwać. Walka nie wchodzi w grę, bo jesteśmy z góry skazani na porażkę.

Jak dobrze pójdzie, Jurassic Park: Survival może przypominać mechaniką rozgrywki takie produkcje, jak Obcy: Izolacja, a także serię Amnesia. Będziemy się w niej skradać, pozyskiwać surowce i starać się nie zwracać na siebie uwagi dinozaurów. Ze zwiastuna bije też klimatem horroru, więc liczymy na mroczną i wymagającą rozgrywkę.

Jurassic Park: Survival nie ma jeszcze daty premiery, ale pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:17, 08.12.2023
Tak. Coś takiego zdecydowanie tak. Pierwszy film z Parkiem Jurajskim bardzo mi się podobał więc myślę że w taką grałabym z wypiekami na twarzy. Stanąć twarzą w twarz z T. Rexem. Łaałł.
0 kudosbalic87   @   16:29, 08.12.2023
Szkoda że to nie będzie coś w stylu dino crisis, tylko typowy survival ... ech
0 kudosBarbarella.   @   16:40, 08.12.2023
Mnie akurat coś takiego bardziej pasuje, klimat filmu jest zachowany no i bardziej można się wczuć w akcję. Uśmiech Kurka, czy tylko mnie się tak wydaje czy ta pani faktycznie jest podobna do Jeffa Goldbluma który grał w Parku Jurajskim?