The Casting of Frank Stone to fabularny survival horror w uniwersum Dead by Daylight

Supermassive Games zapowiedziało swój kolejny projekt. Chodzi o survival horror, którego akcja toczy się w uniwersum Dead by Daylight.

@ 08.12.2023, 03:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Casting of Frank Stone to fabularny survival horror w uniwersum Dead by Daylight

Behaviour Interactive zapowiedziało jakiś czas temu, że zdecydowało się na podjęcie współpracy ze studiem Supermassive Games. Ekipa ta ma doświadczenie w przygotowywaniu przygodówek z elementami horroru i właśnie dlatego powierzono jej opracowanie survival horroru dla jednego gracza, którego akcja toczy się w uniwersum Dead by Daylight.

Nadchodzący projekt zatytułowany jest The Casting of Frank Stone. Wyruszamy w nim do miasta zwanego Cedar Hills. Skrywa ono mroczną tajemnicę, w środku której znajduje się grupa przyjaciół. Podczas rozgrywki gracze poznają historię tytułowego Franka Stone'a, który zostawił "blizny na rodzinach, generacjach, a nawet samej rzeczywistości".

The Casting of Frank Stone będzie stawiać przede wszystkim na rozbudowaną narrację, jak na Supermassive Games przystało. Nie wiemy niestety czy będzie to kolejny przykład interaktywnego serialu, czy klasyczny survival horror w stylu Resident Evil bądź Silent Hill.

Datę premiery The Casting of Frank Stone zaplanowano na 2024 roku. Konkretnego terminu, ani platform nie ujawniono.


Sprawdź także:
Dead by Daylight

Dead by Daylight

Premiera: 14 czerwca 2016
PC, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH

Dead by Daylight to asynchroniczna gra sieciowa traktująca o grupie nastolatków i złym psychopacie żądnym ich krwi. Za projekt odpowiada studio Behaviour Digital Inc.Fabu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?