Frostpunk 2 - krótka zajawka pokazuje większe miasto, a gameplay otrzymamy niebawem

11 bit Studios przygotowuje się do premiery Frostpunk 2. Deweloperzy opublikowali w sieci krótką zajawkę pokazującą pierwsze ujęcia z gry.

@ 01.12.2023, 12:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Frostpunk 2 - krótka zajawka pokazuje większe miasto, a gameplay otrzymamy niebawem

W trakcie imprezy PC Gaming Show pokazano całkiem sporo fajnych zwiastunów, a jeden z nich związany był z nową produkcją studia 11 bit, czyli Frostpunk 2. Pokazuje on miasto, w którym toczy się akcja projektu. Widać, że sporo ono urosło, a ponadto dość znacząco się zmieniło, aby wytrzymać starcie z wielką śnieżycą, która opanowała świat.

Akcja Frostpunk 2 toczy się 30 lat po wydarzeniach, jakie znamy z "jedynki". Miasto, w którym walczymy o przetrwanie jest duże i rozbudowane, albowiem musi przyjmować kolejnych uchodźców. Od naszych decyzji zależeć będzie to, kto przetrwa, a kto niestety stanie na krawędzi śmierci. Decyzje, podobnie, jak w pierwowzorze, będą stanowić istotny element rozgrywki.

Bardziej rozbudowany gameplay z Frostpunk 2 mamy otrzymać niebawem. Na razie nie mamy konkretnego terminu, ale jest spora szansa, że do prezentacji rozgrywki dojdzie 7 grudnia, czyli w trakcie The Game Awards 2023. Premiera Frostpunk 2 zaplanowana została natomiast na pierwszą połowę przyszłego roku, wyłącznie na PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?