Bulgari Vision w Gran Turismo 7

Bulgari dołączy do Vision GT w Gran Turismo 7. Mamy pierwszą zajawkę nowej maszyny.

@ 28.11.2023, 12:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Bulgari Vision w Gran Turismo 7

W roku 2023 przypada dziesiąta rocznica programu Vision Gran Turismo, który został oficjalnie zainaugurowany w 2013 roku wraz z Mercedesem-AMG Vision GT w Gran Turismo 6. Zaraz po ogłoszeniu premiery Genesis Vision Gran Turismo podczas Światowego Finału Gran Turismo w nadchodzący weekend, mamy teraz wieści o drugim projekcie VGT od luksusowej marki modowej Bulgari.

Marka, najbardziej znana jako dom luksusowej biżuterii, wcześniej wiązała się z motoryzacją jedynie poprzez edycje specjalnych zegarków takich, jak Bulgari Octo Maserati GranSport/GranLusso i projektując własną interpretację FIATA 500e, zwaną B.500 autorstwa Bulgari Mai Troppo.

Zwiastun skupia się na motywie zegarka, co nie jest zaskakujące, ponieważ wygląda na to, że samochodowi będą towarzyszyć specjalne zegarki „BVLGARI Aluminium x Gran Turismo”. Biorąc pod uwagę, że ceny zegarków Bulgari Aluminium zaczynają się od około 4000 dolarów, nie spodziewamy się, że będą one szczególnie osiągalne - choć podejrzewamy, że mogą zostać przyznane graczom, którzy w nadchodzący weekend staną na podium.

Vision GT będzie więc pierwszym podejściem Bulgari do projektowania samochodów i choć w 30-sekundowym zwiastunie nie widzimy całości, jest w nim więcej niż kilka wskazówek na temat ogólnego wyglądu samochodu.


Sprawdź także:
Gran Turismo 7

Gran Turismo 7

Premiera: 04 marca 2022
PS5, PS4

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona słynnej marki gier wyścigowych, wydawanych jedynie na konsolę Sony. Jest to zarazem pierwsza część głównej serii, jaka pojawiła się na P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?