Activision twierdzi, że Call of Duty: Modern Warfare III bije rekordy popularności

Call of Duty: Modern Warfare III ponoć bije rekordy popularności na serwerach.

@ 22.11.2023, 11:27
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Activision twierdzi, że Call of Duty: Modern Warfare III bije rekordy popularności

Activision twierdzi, że Call of Duty: Modern Warfare III odnotowuje rekordowy poziom zaangażowania w porównaniu do swoich poprzedników.

"Dziękujemy za historyczny start" - napisano na oficjalnych profilach marki. "Zaledwie dwa tygodnie po MWIII ustanowiono już rekordy pod względem największego zaangażowania w nowej trylogii Modern Warfare!".

Według wydawcy, gra zanotowała ogółem więcej godzin na gracza niż Modern Warfare z 2019 i Modern Warfare II z zeszłego roku.

Zdaniem spółki, tryb Zombie w grze jest najbardziej wciągającym modelem rozgrywki w historii marki. Prawdopodobnie bardziej wymowne niż statystyki zaangażowania w grę jest to, co nie zostało ogłoszone – dane dotyczące sprzedaży i wygenerowane przychody.

Activision tradycyjnie szybko publikuje dane dotyczące sprzedaży, gdy nowe serie osiągają stosunkowo dobre wyniki, w tym przypadku Modern Warfare III musi mieć problemy. Chociaż nie ma jeszcze zbyt wielu publicznie dostępnych danych o sprzedaży trzeciej części serii Modern Warfare, sprzedaż fizyczna w Wielkiej Brytanii w tygodniu premiery spadła o 25% w porównaniu z odsłoną poprzednią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:26, 22.11.2023
Jak patrzę na ggdeals to tam ciągle MW jest na topie więc pewno jak zwykle dobrze się sprzedaje.
0 kudosMicMus123456789   @   18:26, 22.11.2023
A co innego mogli powiedzieć. Podejrzewam, że gdyby gra sięgnęła dna w porównaniu do innych części to była by cisza lub propaganda sukcesu, którego nie ma.
0 kudosBarbarella.   @   20:53, 22.11.2023
W innym temacie wspomniałam że koleś na tym forum przyznał że kupił nawet dwa egzemplarze gry. Więc nie sądzę żeby bardzo kłamali w Acti. Cool