Cyberpunk 2077: Ultimate Edition zadebiutuje na początku grudnia

Kompletne wydanie hitu od CD Projekt RED.

@ 21.11.2023, 16:18
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition zadebiutuje na początku grudnia

Studio CD Projekt RED oficjalnie potwierdziło premierę Cyberpunk 2077: Ultimate Edition na dzień 5 grudnia 2023 roku. Kompletne wydanie gry trafi więc do sprzedaży za równe dwa tygodnie.

O takiej edycji plotkowano już od kilku tygodni, a dziś przedstawiciele polskiego studia oficjalnie ją potwierdzili. Pakiet zawierający Cyberpunk 2077 w wersji 2.0 oraz dodatek Widmo wolności zadebiutuje zarówno w cyfrowej dystrybucji, jak i w wydaniu pudełkowym - na PC, PlayStation 5 i Xboksy Series S|X.

Oprócz gry i dodatku, otrzymamy też wszystkie wydane do tej pory aktualizacje, w tym pakiet oferowany w ramach programy "Moje nagrody". Pudełkowe wydania konsolowe będą dostępne na płytach (w przypadku wersji PS5 tylko podstawka - dodatek pobierzemy aktywując wcześniej kod), zaś w wydaniu na blaszaki otrzymamy jedynie kod umożliwiający pobranie gry z platformy GOG.

Jeśli planujecie zagrać w Cyberpunk 2077: Ultimate Edition na PC, koniecznie zerknijcie na wymagania sprzętowe gry. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 2.0 oraz premierę dodatku Widmo wolności, gra ma większe zapotrzebowanie na moc obliczeniową.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?