Wersja próbna Diablo IV na weekend tylko dla użytkowników Xboksa

Activision Blizzard przygotowało próbną wersję Diablo IV na weekend.

@ 20.10.2023, 16:49
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Wersja próbna Diablo IV na weekend tylko dla użytkowników Xboksa

W ten weekend Microsoft oferuje bezpłatną wersję próbną Diablo IV dla wszystkich graczy z rodziny Xboksa. Okres próbny jest dostępny w ramach długoletniej promocji Xbox Free Play Days, która umożliwia subskrybentom Game Passa wypróbowanie pełnych wersji wybranych produkcji w każdy weekend bez dodatkowych opłat.

Według Microsoftu Diablo nie wymaga członkostwa Game Pass, ale czas gry jest ograniczony do 10 godzin. Członkowie Game Pass Core i Game Pass Ultimate mogą w ten weekend wypróbować także NBA 2K24, Lawn Mowing Simulator i Hokko Life.

Free Play Days rozpoczęły się w czwartek rano i potrwają do niedzieli 22 października o 23:59 czasu PT (23 października o 2:59 ET / 7:59 BST).

Drugi sezon Diablo IV, zatytułowany Season of Blood, rozpoczął się 17 października, zbiegając się z premierą gry na platformie Steam. Zawiera nową linię zadań, w której gracze rekrutują łowcę wampirów, któremu podkłada głos aktorka Gemma Chan.

Activision Blizzard, przejęte przez Microsoft w zeszłym tygodniu, twierdzi, że w miesiącu premiery Diablo IV sprawdziło ponad 10 milionów graczy. Mimo trudności przy premierze i wielkiej konkurencji, to nadal świetny wynik.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?