Cyberpunk 2077: Widmo wolności na zwiastunie premierowym

CD Projekt RED przygotował kolejny zwiastun Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Jego zadaniem jest przypomnienie nam o zbliżającej się premierze.

@ 25.09.2023, 18:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Cyberpunk 2077: Widmo wolności na zwiastunie premierowym

Jak wynika z naszej ostatniej recenzji, Widmo wolności to bardzo udany powrót studia CD Projekt RED do uniwersum Cyberpunk 2077. Najnowsze dzieło Polaków jest grywalne, dopracowane i pozbawione błędów pierwowzoru. Nie wszystko oczywiście poszło idealnie, ale w finalnym rozrachunku mamy do czynienia z naprawdę porządnym rozszerzeniem fabularnym.

Jako że premiera Cyberpunk 2077: Widmo wolności już jutro, deweloperzy opublikowali w sieci efektowny zwiastun premierowy przedsięwzięcia. Pokazuje on nowe miejsce, Dogtown, dynamiczne pojedynki z przeciwnikami, nowe postaci, czekające na naszej drodze, a także nakreśla wątek fabularny, który tym razem przypomina szpiegowski thriller. Całość spina opowieść z podstawki w całość, przygotowując nas najpewniej na kontynuację.

Zerknijcie na poniższy zwiastun i pamiętajcie, że premiera Cyberpunk 2077: Widmo wolności już jutro. Jeśli zamierzacie grać na blaszakach, koniecznie zerknijcie na wymagania, by mieć pewność, że wszystko będzie działać tak, jak powinno. Wymagania Widma wolności są nieco wyższe od tych dla podstawowego Cyberpunk 2077.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?