Gwiazda Marvel's Spider-Man 2 ma dość tłumaczenia, dlaczego zmieniono twarz Petera Parkera

Aktor wcielający się w Petera Parkera w Marvel's Spider-Man 2 chciałby już przestać tłumaczyć dlaczego w grze zmieniono twarz jego postaci.

@ 25.09.2023, 13:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Gwiazda Marvel's Spider-Man 2 ma dość tłumaczenia, dlaczego zmieniono twarz Petera Parkera

Premiera Marvel's Spider-Man 2 zaplanowana została na przyszły miesiąc. Fani niestety nie są zadowoleni z tego, jak na potrzeby gry zmieniona została twarz jednego z bohaterów, czyli Petera Parkera. Regularnie pytają ekipę, w tym aktorów, dlaczego nie pozostano przy postaci, którą przygotowano na potrzeby pierwszej części serii Marvel's Spider-Man. Yuri Lowenthal, który wciela się w Petera Parkera, przyznał, że ma już dość tłumaczenia się.

Yuri Lowenthal rozmawiał niedawno z redakcją ComicBook.com, a podczas wywiadu został oczywiście zapytany o zmienioną twarz Petera Parkera. Aktor odpowiedział, że nigdy nie miał z tym problemu, ponieważ nowa twarz pozwoliła deweloperom lepiej przenosić jego emocje, co oczywiście przyjął z wielkim entuzjazmem. Chciałby już też przestać odpowiadać na to samo pytanie w kółko.

"Sposób grania był dla mnie taki sam", powiedział Lowenthal. "Przeszło mi, jak tylko powiedzieli 'Hej, chcemy zrobić tą zmianę, aby animacja twarzy była lepsza'. Powiedziałem: 'Wchodzę w to!'. Nie interesuje mnie to, że wygląda jak goblin, jeśli gra wygląda lepiej, wchodzę w to. Jestem trochę zmęczony mówieniem o tym, jeśli mam być szczery, ponieważ zostało już powiedziane wszystko. Niektórzy będą się przyzwyczajać trochę dłużej, a niektórym nigdy nie przejdzie. Jedna pozytywna sprawa jest taka, że ludzie są tak mocno powiązani emocjonalnie z pierwszą grą, że są źli, gdy coś się zmienia. Nie może mi to przeszkadzać, że to działa, nie zmiana, tylko to połączenie z postacią. Dajcie już spokój!".

Datę premiery Marvel's Spider-Man 2 zaplanowano na 20 października, a grać będziemy wówczas wyłącznie na konsolach PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   13:46, 25.09.2023
Dziwnie było zobaczyć odmienioną twarz Petera w S-M Miles Morales po graniu w jedynkę jeszcze na PS4 Konsternacja W dwójce trzeba będzie jakoś to przełknąć, ale dobrze, że i tak przez większość czasu jest w masce Puszcza oko
0 kudosMicMus123456789   @   16:34, 25.09.2023
Moim zdaniem oryginalna twarz wyglądała znacznie lepiej i nie było z nią żadnych problemów. Bez problemu szło wyczytać jakie emocje towarzyszą postaci.