Marvel's Spider-Man 2 ozłocone

Prace nad Marvel's Spider-Man 2 dobiegły końca, a to oznacza, że projekt gotowy jest do swojej październikowej premiery.

@ 21.09.2023, 10:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Marvel's Spider-Man 2 ozłocone

Studio Insomniac Games informuje, że Marvel's Spider-Man 2 zostało ozłocone, a to oznacza, że jego październikowa premiera jest niezagrożona. Do debiutu pozostało mniej więcej miesiąc.

Aby uświetnić ten ważny moment, twórcy Marvel's Spider-Man 2 opublikowali w sieci krótki materiał filmowy, na którym osoby uczestniczące w procesie dewelopingu opowiadają co nieco na jego temat. W filmie występują m.in. Nadji Jeter (Miles Morales), Yuri Lowenthal (Peter Parker) oraz Laura Bailey (Mary Jane Watson). Obsada jest oczywiście bardzo podekscytowana nadchodzącą premierą.

Data debiutu Marvel's Spider-Man 2 zaplanowana została na 20 października, a grać będziemy wówczas wyłącznie na PlayStation 5. Gra oferuje świat mniej więcej dwukrotnie większy od poprzednich tytułów, ale jednocześnie powinna nam zapewnić mniej więcej tyle samo godzin zabawy. Deweloperzy nie chcieli rozgrywki sztucznie wydłużać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:41, 21.09.2023
Nie mogę się już doczekać Szczęśliwy Będzie grane!