Resident Evil 4 Remake - zobacz gameplay z dodatku Separate Ways

W sieci pojawił się materiał, ukazujący gameplay z dodatku Separate Ways dla gry Resident Evil 4 Remake.

@ 19.09.2023, 09:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Resident Evil 4 Remake - zobacz gameplay z dodatku Separate Ways

W sieci pojawiły się pierwsze fragmenty rozgrywki z nadchodzącego dodatku pt. Separate Ways do świetnego Resident Evil 4 Remake. Zebrano najlepsze fragmenty rozgrywki z najważniejszych wydarzeń, wraz z komentarzem wyjaśniającym bardziej szczegółowo rozszerzenie.

W dodatku Separate Ways, który nie był uwzględniony w pierwotnej wersji na GameCube, ale później został dołączony do innych wersji gry, występuje Ada Wong i zapewnia nowe spojrzenie na wydarzenia z Resident Evil 4. Rozszerzenie pojawi się w Resident Evil 4 Remake już 21 września. Tego samego dnia zostanie udostępniona aktualizacja trybu Mercenaries, w której zostaną dodane nowe grywalne postacie, czyli Ada Wong oraz Albert Wesker.

Poniżej możecie zobaczyć materiał. Jak widać, czekają na nas kolejne godziny rozgrywki w świecie Resident Evil 4. Już sama gra była bardzo długa i wymagające, a przygoda Ady pozwoli nam spojrzeć z innej perspektywy na historię z produkcji firmy Capcom.


Sprawdź także:
Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake

Premiera: 24 marca 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4

Resident Evil 4 Remake to odświeżona wersja czwartej pełnoprawnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii survival horrorów z zombie w roli głównej. Włodarze z firmy C...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   12:11, 19.09.2023
Już zwiastun narobił mi niezłego smaka Dumny Rozwinięcie zastosowania wyrzutni z linką na miarę noża w podstawce (remake), dodanie kultowych sekwencji z oryginalnej wersji gry (korytarz z laserami oraz kolejka linowa) Puszcza oko Jeszcze niech będzie możliwość odblokowania sukni Ady, to będę wniebowzięty Szczęśliwy