Marvel's Spider-Man 2 będzie podobnej długości, jak część pierwsza

Deweloperzy nie chcą gry, przy której spędzimy sto godzin. To nigdy nie było ich celem.

@ 18.09.2023, 11:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Marvel's Spider-Man 2 będzie podobnej długości, jak część pierwsza

Twórcy Marvel's Spider-Man 2 nie chcą diametralnie zmieniać formuły, jaką opracowali na potrzeby pierwowzoru. Z tego względu możemy się po prostu spodziewać większej ilości tych samych rozwiązań, bardziej dopracowanej mechaniki rozgrywki oraz podobnej długości rozgrywki. Potwierdził to starszy reżyser gry, Ryan Smith, podczas wywiadu dla redakcji VG247. Przejście głównego wątku fabularnego powinno nam pochłonąć około 20-25 godzin.

"Spider-Man 2 jest mniej więcej tak samo długie, jak pierwsza część gry. Naprawdę długo myśleliśmy o tym, jak uczynić każdy moment bardziej epickim, albo głębszym, albo bardziej zintegrowanym z opowieścią", powiedział Smith, po czym dodał, że twórcy nie chcieli przygotować szerszego doświadczenia z większą ilością zawartości, ale chcieli przyprawić to, co udało im się opracować możliwie jak najbardziej angażującą fabułą.

"Nie chcemy, aby to była gra na 80-100 godzin, nie taki był nasz plan. Chcemy opowiadać wspaniałe historie, najlepiej jak potrafimy. Chcemy, aby każda misja była warta zapamiętania. To jest naszym celem, a nie poszerzanie rozgrywki".

"Chcemy mieć pewność, że fabuła jest we wszystkim, co możesz odkryć w świecie. Widzieliśmy, że gracze dobrze reagują na to, co przygotowaliśmy w poprzednich tytułach".

Premierę Marvel's Spider-Man 2 zaplanowano na 20 października, a grać będziemy wówczas wyłącznie na PlayStation 5. Gra będzie oferować na start trzy tryby wyświetlania obrazu: 30 FPS, 40 FPS oraz 60 FPS, a każdy będzie wzbogacony ray-tracingiem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   11:41, 18.09.2023
No i to jest czas w sam raz. Choć przy przechodzeniu pierwszej części przeszedłem gdzieś połowę i zająłem się inną grą, by dopiero po jakimś czasie do niej wrócić Niewinny