Assassin's Creed Mirage - premiera coraz bliżej, zerknijcie na gameplay

Powrót do korzeni?

@ 17.09.2023, 20:36
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed Mirage - premiera coraz bliżej, zerknijcie na gameplay

Powoli należy szykować się do debiutu Assassin's Creed: Mirage, a niedawno część dziennikarzy miała okazję sprawdzić grę w akcji. Ubisoft pozwolił udostępnić nagrane materiały widzom, a jeden z materiałów przygotował serwis IGN.

Tworzoną przez Ubisoft Bordeaux produkcję możecie zobaczyć poniżej. Widać wyraźnie, że gra wzorowana jest na pierwszym Assassin's Creed z 2007 roku, co z pewnością wielu fanów uzna za dużą zaletę. Mirage ma wyeliminować jednak wady skostniałego już dziś pierwowzoru i zaoferować bardziej rozbudowany, ciekawszy gameplay.

Jeśli chodzi o mechaniki, to tutaj nie widać jakichś większych zmian - gołym okiem można dostrzec, że gra czerpie z poprzednich gier studia. System walki, parkour czy samo poruszanie się głównego bohatera mocno kojarzy się z Assassin's Creed: Valhalla. To może być pewien zawód, ale z drugiej strony zapewne dzięki temu gra trafi do szerszego grona graczy - debiutując także na PlayStation 4 i Xboksach One. Gameplayowe nowości zarezerwowano zapewne dla zapowiedzianego Assassin's Creed RED - odsłony z akcją w Japonii.

Tymczasem o ile Assassin's Creed Mirage nie będzie dla cyklu rewolucją, to zerkając na dotychczas udostępnione materiały - fani cyklu nie powinni być zawiedzeni. Po mocno rozciągniętych odsłonach z ogromnymi otwartymi światami, bardziej "skondensowane" Mirage powinno być miłą odskocznią. Zagramy już 5 października.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   23:07, 17.09.2023
Mnie to mocno kojarzy się z Jedynką zapewne z powodu umiejscowienia akcji. I jakoś mnie to nie podjarało, zresztą mam jeszcze mnóstwo zaległych Asasynów do ogrania.
0 kudosKononowicziMajor   @   10:29, 19.09.2023
Na pewno zagram w Assassin's Creed Mirage ale najpierw muszę uprzątnąć ogromną kupę wstydu gier. Do końca 2023 r na pewno się nie wyrobię ale przy okazji ceny gier spadną i będą bardziej przestępne. Dumny

Na kupce gier do ukończenia mam same dobre gry a ja byle czego nigdy nie kupuje. Zdziwiony

Na pewno nie będzie scen erotycznych a bym se popatrzał na co nieco Diabelski pomysł
0 kudosBarbarella.   @   12:06, 19.09.2023
Cytat: KononowicziMajor
Na pewno nie będzie scen erotycznych a bym se popatrzał na co nieco

No raczej nie. Pamiętam że w Brotherhood Lukrecja Borgia próbowała uwieść Ezzio ale chłopak się opierał. Ale dla Ciebie znalazłam taką grę
Uśmiech