Final Fantasy VII Remake sprzedało się w imponującym nakładzie

Final Fantasy VII Remake zadebiutowało w 2020 roku, a do tej pory sprzedaje się bardzo dobrze na wszystkich platformach.

@ 15.09.2023, 14:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Final Fantasy VII Remake sprzedało się w imponującym nakładzie

Final Fantasy VII Remake dostępne jest obecnie na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Square Enix ujawniło, że projekt ten sprzedaje się bardzo dobrze, a globalnie trafił on już w ręce ponad 7 milionów graczy. Wieść i sprzedaży dociera do nas za sprawą portalu społecznościowego X (dawniej Twitter).

Premiera Final Fantasy VII Remake miała miejsce w kwietniu 2020 roku, kiedy to projekt pojawił się w sprzedaży na konsolach PlayStation 4. Nieco później zadebiutowało Final Fantasy VII Remake Intergrade, czyli specjalne wydanie przeznaczone dla PC oraz PlayStation 5. Wszystkie dotychczas udostępnione wersje gry sprzedały się w nakładzie przekraczającym 7 mln egzemplarzy.

Wynik oczywiście imponujący, a warto pamiętać, że Final Fantasy VII Remake to pierwsza z trzech planowanych odsłon, mających wspólnie stanowić remake kultowego Final Fantasy VII. Druga część serii zadebiutować ma 29 lutego 2024 roku, a kilka godzin temu na naszych łamach pisaliśmy o nowym zwiastunie z elementami rozgrywki.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   21:38, 15.09.2023
Podobno Square tak słabo przędzie a tutaj proszę jaki ładny wynik.