Final Fantasy XVI otrzyma dwa płatne rozszerzenia i PC-tową wersję

Producent Final Fantasy XVI postanowił opowiedzieć co nieco o tym, co czeka fanów gry. Okazuje się, że wsparcie popremierowe będzie znaczące.

@ 04.09.2023, 10:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Final Fantasy XVI otrzyma dwa płatne rozszerzenia i PC-tową wersję

Podczas PAX West 2023 deweloperzy Final Fantasy XVI postanowili opowiedzieć co nieco na temat tego, co fanów przedsięwzięcie czeka w nadchodzących miesiącach i latach. Producent gry, Naoki Yoshida, potwierdził, że rozpoczęto już prace nad dwoma płatnymi dodatkami.

Jak przyznał Yoshida, "Jedna opinia, która regularnie pojawiała się w komentarzach, dotyczyła tego, że gracze chcieli zobaczyć więcej opowieści w świecie Valisthea oraz spędzić więcej czasu z jego mieszkańcami". Mimo zapowiedzi dodatków, musimy uzbroić się w cierpliwość albowiem ich premiera to raczej odległy temat. Deweloping dopiero się rozpoczął, a zatem pierwsze detale możemy otrzymać najwcześniej pod koniec bieżącego roku.

Premiera Final Fantasy XVI miała miejsce 22 czerwca, a tytuł zadebiutował wówczas wyłącznie na PlayStation 5. I jak dowiadujemy się z wiadomości poniżej - teraz oficjalnie zmierza wersja PC-towa! Jeśli do tej pory nie zdecydowaliście się na jego zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?