Assassin's Creed: Mirage na zwiastunie skupiającym się na Bagdadzie

W sieci pojawił się kolejny zwiastun ukazujący Assassin's Creed: Mirage. Deweloperzy postanowili nam tym razem zaprezentować Bagdad.

@ 23.08.2023, 08:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Mirage na zwiastunie skupiającym się na Bagdadzie

Ubisoft opublikował w sieci nowy zwiastun Assassin's Creed: Mirage, przygotowany specjalnie z okazji targów Gamescom 2023. Materiał skupia się na Bagdadzie oraz głównym bohaterze projektu, Basimie, który musi się po nim sprawnie przemieszczać.

W Assassin's Creed: Mirage, w przeciwieństwie do innych odsłon popularnego cyklu, nie poruszamy się po wielkim otwartym obszarze wypełnionym miastami i osadami. Twórcy przygotowali tym razem tylko jedną dużą lokację, czyli właśnie Bagdad. Mimo że mapa jest nieco mniejsza niż np. w Odyssey oraz Valhalla, rozgrywka powinna wystarczyć na około 20, a nawet 30 godzin, jeśli postanowicie zajrzeć w każde miejsce.

Datę premiery Assassin's Creed: Mirage zaplanowano na 5 października, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDirian   @   10:01, 23.08.2023
Wygląda bardzo dobrze i zarazem klimatycznie - widać przyłożenie do detali. Oby gameplay nadążył za resztą, to będę kupiony Uśmiech