Baldur's Gate III i klasyki od Bethesdy trafią na platformę GeForce Now

Baldur's Gate III dołączy wraz z klasykami Bethesdy trafiają do biblioteki GeForce Now.

@ 06.08.2023, 11:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Baldur's Gate III i klasyki od Bethesdy trafią na platformę GeForce Now

Nvidia ogłosiła nową partię gier, które pojawią się w usłudze GeForce Now w sierpniu, a niektóre z nich to mieszanka nowoczesnych i klasycznych strzelanek pierwszoosobowych od studia Bethesda.

Według Nvidii, w tym miesiącu można spodziewać się „kilku tytułów” z serii Doom, Quake i Wolfenstein, które dołączą do usługi gamingu w chmurze.

Prócz w tytuły Bethesdy, użytkownicy GeForce Now mogą również zagrać strumieniowo w Baldur's Gate III, które zostało wydane 3 sierpnia na PC.

Inne gry, które pojawią się w usłudze GeForce Now w sierpniu to: WrestleQuest, I Am Future, Atlas Fallen, Moving Out 2, Wayfinder, Shadow Gambit: The Cursed Crew, The Texas Chain Saw Massacre, Jumplight Odyssey, Ride 5, Sea of Stars, Trine 5: A Clockwork Conspiracy i wiele więcej.

Biblioteka GeForce Now zawiera ponad 1500 gier, a kolejne są regularnie dodawane. Jest to ciekawa i sprawna platforma do grania z, jak widać, ciągle rosnącą listą propozycji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   10:17, 07.08.2023
Przynajmniej Nvidia zyskała na tej całej dramie z przejęciem Activision-Blizzard Dumny
0 kudosGuilder   @   18:32, 07.08.2023
Jako subskrybent usługi mogę tylko rzec:

Obrazek