Resident Evil 4 Remake ze świetną sprzedażą

Capcom chwali się, że remake Resident Evil 4 rozszedł się już w naprawdę imponującym nakładzie. Cała seria także bije rekordy.

@ 21.07.2023, 14:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5, xbox x/s

Resident Evil 4 Remake ze świetną sprzedażą

Resident Evil to jedna z największych marek Capcomu, a jednocześnie jedna z najpopularniejszych serii survival horrorów. Całkiem niedawno na rynku zadebiutował remake Resident Evil 4, a wydawca postanowił się pochwalić jego wyśmienitą sprzedażą.

Capcom ujawnił, że Resident Evil 4 Remake rozszedł się już w nakładzie przekraczającym 5 mln egzemplarzy na wszystkich platformach. Wynik ten gra zdołała osiągnąć w ciągu mniej więcej czterech miesięcy, a zatem całkiem szybko. Pierwsze 3 mln sprzedano w ciągu zaledwie 2 dni po debiucie, a 4 miliony osiągnięto w kwietniu.

Capcom przy okazji potwierdził, że cała seria Resident Evil sprzedała się do tej pory w liczbie ponad 142 mln kopii, choć mówimy tu o danych obejmujących okres do 31 marca 2023 roku. Najnowszych, czyli po tym terminie, na razie nie ujawniono.

Jeśli rozważacie zakup remake'u Resident Evil 4, koniecznie pamiętajcie o tym, by spojrzeć na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe, gdybyście byli zainteresowani wydaniem przeznaczonym dla blaszaków. Pamiętajcie też o poradniku, który znajdziecie na naszych łamach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthiefi   @   11:24, 23.07.2023
Bardzo dobra, wręcz świetna i niemal doskonala gra. Na pewno jedna z lepszych albo najlepsza gra w tym roku.
0 kudosBarbarella.   @   11:45, 23.07.2023
No a jak. Japończyk potrafi. Dumny Wstyd się przyznać ale z japońskimi grami u mnie słabo. Tylko 3 Silent Hille ukończyłam. Ale niedługo się to zmieni, mam RE2 i RE3 remaki, Death Stranding i FF XIII. Banzai !!! Szczęśliwy
0 kudosfebra1976   @   12:29, 23.07.2023
@Barb. Tylko koniecznie zdaj relację z ogrywania serii RE.