Premiera Test Drive Unlimited Solar Crown przesunięta na 2024 rok

Premiera Test Drive Unlimited Solar Crown nie będzie miała miejsce w tym, ale dopiero w przyszłym roku.

@ 04.07.2023, 11:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Test Drive Unlimited Solar Crown przesunięta na 2024 rok

Test Drive Unlimited Solar Crown zostało po raz kolejny opóźnione, tym razem na 2024 rok. Gra zapowiedziana w roku 2020, a należąca do serii Test Drive miała pierwotnie zostać wydana we wrześniu 2022 roku na PS5, PS4, Xboksach Series X|S, Xboksach One, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Sklep. Jednak Nacon ogłosił w maju ubiegłego roku, że została opóźniona do roku 2023, a wersje na PS4 i Xbox One zostały całkowicie anulowane. Teraz znowu mamy kolejną obsuwę.

W raporcie finansowym opublikowanym w zeszłym tygodniu, Nacon wymienia grę jako zaplanowaną do wydania w pierwszym kwartale 2024 roku. Co ciekawe, z publikacji wynika, że produkcja nadal opracowywana jest z myślą o konsolach PS4 i Xbox One, albowiem lista potencjalnych platform nie została potwierdzona.

Oficjalna strona Test Drive Unlimited Solar Crown nadal reklamuje grę jako wydaną w 2023 roku. Jest tutaj wiele niejasności, które będą wymagały kolejnych aktualizacji, ale wiedzcie, że szybko w ten tytuł nie zagracie. Z pewnością nie w tym roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?