Do Resident Evil 4 Remake dodano nowe osiągnięcia na Steam

Nowe osiągnięcia dodane do Resident Evil 4 Remake wskazują na to, że niebawem w sieci pojawi się fabularne rozszerzenie.

@ 27.06.2023, 14:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5, xbox x/s

Do Resident Evil 4 Remake dodano nowe osiągnięcia na Steam

O tym, że Resident Evil 4 Remake otrzyma fabularne DLC wiemy od dawna. Deweloperzy już jakiś czas temu ujawnili, że dodatek jest opracowywany, a skupi się on na ukazaniu wydarzeń, które poznaliśmy w podstawce z perspektywy nowej bohaterki, Ady Wong. Możliwe, że premiera DLC jest bliższa niż moglibyśmy się tego spodziewać.

Na Twitterze, na profilu AestheticGamer1, pojawił się wpis związany z Resident Evil 4 Remake. Jego autor zauważył, że na Steam ostatnie dzieło firmy Capcom otrzymało aktualizację osiągnięć. W sumie dodano do listy aż 7 nowych pozycji, choć na razie nie ujawniono, ani ich grafik, ani opisu. Są one zatem powiązane z zawartością, której jeszcze nie ujawniono.

Niedługo po premierze, Resident Evil 4 Remake otrzymało darmowy tryb Mercenaries. Wiedzieliśmy też, że twórcy przygotowują dodatek zatytułowany Separate Ways, w którym kontrolować będziemy Adę Wong. Prawdopodobnie właśnie z nim związane są osiągnięcia, choć pewności jeszcze nie mamy.

Separate Ways pojawić się ma w sprzedaży jeszcze w tym roku, a dostępne będzie na PC, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Pamiętajcie, że Resident Evil 4 Remake możecie nabyć na tych samych platformach. Przed zakupem zerknijcie na recenzję oraz wymagania sprzętowe, a po zakupie pamiętajcie o naszym darmowym poradniku.


Sprawdź także:
Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake

Premiera: 24 marca 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, MOB

Resident Evil 4 Remake to odświeżona wersja czwartej pełnoprawnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii survival horrorów z zombie w roli głównej. Włodarze z firmy C...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   10:04, 28.06.2023
Jeśli wierzyć plotkom dodatek ma być nieco rozbudowany względem oryginału. Historia z 4 widziana z perspektywy Ady była całkiem udana, więc Capcom może tylko dopełnić perfekcję tej odsłony.
0 kudosBarbarella.   @   11:10, 28.06.2023
Cytat: mrPack
z perspektywy Ady

Ada uciekła z tego Residenta i siedzi teraz u mnie w kabinie tira. Szczęśliwy


ObrazekTakiego moda wrzuciłam. Uśmiech