The Callisto Protocol - znamy datę premiery ostatniego DLC

The Callisto Protocol otrzyma pod koniec bieżącego miesiąca ostatni dodatek, Final Transmission.

@ 19.06.2023, 17:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Callisto Protocol - znamy datę premiery ostatniego DLC

Studio Striking Distance od premiery swojego ostatniego dzieła, The Callisto Protocol, regularnie publikuje aktualizacje oraz dodatki dla niego. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, ostateczne DLC, zatytułowane Final Transmission, dostępne będzie w sprzedaży od 27 lub 29 czerwca bieżącego roku. Pierwszy termin dotyczy konsol PlayStation, a drugi jest dla pozostałych graczy. Pobiorą je oczywiście wszystkie osoby posiadające 

Final Transmission to ostatni rozdział opowieści, a jeśli na niego czekacie, zerknijcie na poniższy wpis na Twitterze, albowiem twórcy opublikowali za jego pomocą krótką zajawkę. Nie pokazuje ona rozgrywki, ale zawiera strzępki tego, czego możemy się spodziewać w kwestii opowieści. Fani pierwowzoru myślę, że będą zadowoleni, a graczy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup, odsyłam do naszej recenzji.

Premiera The Callisto Protocol miała miejsce w grudniu 2022 roku, a projekt pojawił się wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Od tamtej pory twórcy opublikowali już kilka dodatków, w tym Riot Mode DLC w maju oraz Contagion Mode DLC w marcu. Ciągły rozwój sprawia, że istnieje szansa na ewentualną kontynuację, wszak projekt miał potencjał, choć nie do końca go wykorzystano.

Gdybyście planowali zakupić The Callisto Protocol na PC, koniecznie zerknijcie na jego wymagania sprzętowe. Są one dość wysokie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?