Square Enix ponoć pracuje już nad remakiem Final Fantasy X

Final Fantasy X Remake powoli staje się faktem? Wiele na to wskazuje, choć jeszcze nie mamy oficjalnego potwierdzenia.

@ 10.06.2023, 12:30
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Square Enix ponoć pracuje już nad remakiem Final Fantasy X

Najprawdopodobniej trwają już prace nad Final Fantasy X Remake, aby uczcić 25. rocznicę wspaniałej gry z przeszłości. Osoba bliska Square Enix na forach ResetEra w wątku o grach Final Fantasy ujawniła takie informacje.

Doniesienia na temat FFX pochodzą od tej samej osoby, która ostatnio dzieliła się plotkami na temat rzekomego Final Fantasy IX Remake i Persona 3 Remake. Chociaż większość postów informatora została już edytowana na forach ResetEra, wiadomość poszła w świat.

Użytkownik napisał, ''że to dobry czas, aby zostać fanem Final Fantasy dzięki nadchodzącym grom z serii Final Fantasy, podobno Final Fantasy IX Remake i niedawno wydanym Pixel Remasters". Później Im a Hero Too powiedział, że "jest więcej", chociaż nie podał bezpośrednio dodatkowych szczegółów. Jednak dzisiaj w tym samym wątku informator zapytał, czy użytkownicy „lubią FFX”, zanim zapytał, kiedy wypada 25. rocznica gry, czyli w 2026 roku.

Na ten moment nie ma dodatkowych informacji na ten temat, ani stanowiska Square Enix. Z pewnością jest to ciekawa wiadomość, która może rozpalić serca graczy zaznajomionych z dziesiątą odsłoną popularnego cyklu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   19:37, 11.06.2023
Moim zdaniem z remake FFX to trochę przesada. Gra nadal prezentuje się dobrze i jest grywalna.
Wolałbym zagrać w remake Parastite Eve 1 i 2
0 kudoslogan23   @   22:37, 11.06.2023
Cytat: febra1976
Moim zdaniem z remake FFX to trochę przesada. Gra nadal prezentuje się dobrze i jest grywalna.
Wolałbym zagrać w remake Parastite Eve 1 i 2
Sprawdzałem i remaster HD wygląda ok, Nie wiem po co remake.