Tekken 8 - Namco szykuje zamknięte testy gry w lipcu

Namco przygotowuje się na zamknięte testy Tekkena 8 w lipcu.

@ 10.06.2023, 12:27
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Tekken 8 - Namco szykuje zamknięte testy gry w lipcu

Tekken 8 otrzyma 21 lipca zamknięte testy dla wybranych osób, aby sprawdzić jakość rozgrywek sieciowych. Namco zaprasza wszystkich do uczestnictwa.

Aby wziąć udział, można zarejestrować się za pomocą tego łącza, chociaż nie gwarantuje to, że zostaniecie wybrani do udziału w tej edycji Turnieju Króla Żelaznej Pięści. Pierwsze testy rozgrywek sieciowych odbędą się w dniach 21-24 lipca na PlayStation 5, a drugie w dniach 28-31 lipca na PS5, Xbox Series X|S i PC przez Steam.

Ten rok jest zdecydowanie genialny dla fanów bijatyk, ponieważ Street Fighter 6 miał niedawno swoją premierę, Mortal Kombat 1 ukaże się we wrześniu, a Tekken 8 pojawi się jako ostatni "cios w Wasze portfele".

Warto się zainteresować poniższym tweetem i spróbować wziąć udział w testach.


Sprawdź także:
Tekken 8

Tekken 8

Premiera: 26 stycznia 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Tekken 8 to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk sięgającej czasów pierwszej generacji konosli Playstation. Za produkcję i wydawnictwo odpowiada firma Bandai Namco En...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?