Baldur's Gate III - nowy zwiastun ujawnia drugiego antagonistę w grze

W sieci pojawił się nowy zwiastun promujący Baldur's Gate III. Deweloperzy przedstawiają nam w nim postać zwaną Lord Enver Gortash - to drugi antagonista w grze.

@ 09.06.2023, 13:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Baldur's Gate III - nowy zwiastun ujawnia drugiego antagonistę w grze

Studio Larian opublikowało w sieci nowy materiał filmowy, pokazujący Baldur's Gate III. Projekt powoli zmierza do swojej premiery, a to oznacza, że trwający mniej więcej 3 lata wczesny dostęp powoli dobiega końca. W związku z tym deweloperzy odkrywają kolejne karty, a tym razem padło na drugiego antagonistę. Lord Enver Gortash, bo o nim mowa, przemawia głosem aktora Jasona Isaacsa.

Gortash przejął ochronę Wrót Baldura. Miasto na nowym materiale filmowym prezentuje się wyśmienicie, co warto podkreślić. Bohater materiału sprawuje władzę nad mechanicznymi wojownikami i zdaje się być zainteresowany wejściem w sojusz z bohaterem gry oraz członkami jego ekipy. Szybko jednak okazuje się, że Gortash ma alternatywny plan, a wskazuje na to jego spotkanie z innym antagonistą, generałem Kethericem Khormem.

Gortash i Khorm będą prawdopodobnie współpracować, choć na razie nic nie jest pewne. Przekonamy się najpewniej dopiero po premierze Baldur’s Gate 3, którą zaplanowano na 31 sierpnia, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Co ciekawe, gra dostępna będzie też w usłudze GeForce Now.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:58, 09.06.2023
Fajnie jak postaci której trzeba skopać tyłek naprawdę nie lubimy. A tu na to się zanosi.