Summer Game Fest 2023 - transmisja już dziś. Oglądajcie razem z nami!

Swoje gry podczas imprezy ma zaprezentować przeszło 40 wydawców.

@ 08.06.2023, 19:24
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps5, xbox x/s

Summer Game Fest 2023 - transmisja już dziś. Oglądajcie razem z nami!

Już dziś o godzinie 21:00 czasu polskiego rozpocznie się transmisja z imprezy Summer Game Fest 2023, na której obecność potwierdziło przeszło 40 największych growych wydawców. Możemy spodziewać się licznych trailerów i gameplayów, a także nowinek na temat nowych gier.

Na wydarzeniu swoje produkty zaprezentują m.in. Activision, Electronic Arts, Epic Games, Xbox, Netflix, PlayStation, Steam, Techland, Ubisoft czy Warner Bros. Nie zabraknie także przedstawicieli rodzimego studia CD Projekt RED, którzy pokażą nam pierwsze fragmenty z nadchodzącego wielkimi krokami dodatku Widmo Wolności do Cyberpunk 2077.

Jeśli chodzi o zapowiedzi nowości, to spekuluje się o prezentacji nowego Call of Duty (a przynajmniej 4. Sezonu rozgrywek w Warzone i MW2), dodatku do Elden Ring czy zapowiedzi Death Stranding 2. Sporo mówi się także o nowej części serii Persona.

Zapewne deweloperzy znienacka zaskoczą nas czymś mało oczekiwanym, o czym nawet nie przyszło nam do głowy plotkować. Na takie zapowiedzi czekamy najbardziej!

TRANSMISJA


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudosBarbarella.   @   21:26, 08.06.2023
Lipa. Gdzie są polscy komentatorzy? Co chwila wyskakuje napis APPLAUSE, to mam klaskać przed monitorem? Nicolasa Cage'a pokazali ale potem netflixowego Wiedźmina to wyłączyłam, masakra. Lepiej w coś pograć.
0 kudoslogan23   @   00:05, 09.06.2023
Dałem sobie spokój, chciałem obejrzeć, co pokażą o widmie wolności ale nie warto.
0 kudosmrPack   @   10:12, 09.06.2023
Jedynie pokazy Like a Dragon Gaiden, Spider-Man 2 oraz Final Fantasy VII (do którego nie dotrwałem Dumny ) mnie zainteresowały, a tak to nic ciekawego dla siebie nie wychwyciłem. Sand Land może nieco jeszcze mnie zainteresowało z uwagi na współpracę z Akirą Toriyamą. Mortal fajnie wygląda, ale jakoś nie jestem zbytnim fanem serii. Powrót PoP ok, ale czemu w formie takiej jak Rayman Origins czy Legends? Remake Sands of Time utknął i to ma być chyba taki zapychacz Konsternacja Były opinie, że PS Showcase zawiódł, ale według mnie SGF też nie był zbyt porywający. Czekam w takim razie na to co zaprezentuje w niedzielę Microsoft.