Atomic Heart - zobaczcie robota BEA-D, z którym powalczymy w pierwszym DLC

Deweloperzy ze studia Mundfish opublikowali krótką zajawkę nadchodzącego DLC dla Atomic Heart.

@ 07.06.2023, 18:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Atomic Heart - zobaczcie robota BEA-D, z którym powalczymy w pierwszym DLC

Atomic Heart to bardzo udana gra akcji, o czym przeczytać możecie w naszej recenzji. Jeśli w projekt studia Mundfish nadal gracie, albo chcielibyście do niego powrócić, ucieszyć powinny Was pierwsze informacje na temat nadchodzącego dodatku. Nie ma on jeszcze daty premiery, ale twórcy przygotowali niedługą zajawkę pokazującą nowego robota, BEA-D. Spryciarz jest w stanie łączyć się z innymi przedstawicielami swojej serii, formując naprawdę potężne i niebezpieczne kreacje.

Jeśli chodzi o samo DLC, jego premierę zaplanowano na lato bieżącego roku. Akcja dodatku przeniesie nas do nowego  obszaru, a dokładniej do Ośrodka 3826. Biom ten wypełniony jest rozmaitymi szklarniami, połączonymi ze sobą przy pomocy korytarzy. Struktura jest nie tylko rozległa w poziomie, ale również w pionie. To właśnie w niej będziemy musieli walczyć z nowymi oponentami i rozwikłać nową tajemnicę.

Czekamy na więcej informacji na temat pierwszego DLC dla Atomic Heart. Jest spora szansa, że projekt pojawi się na jednej z nadchodzących branżowych imprez, a jeśli tak się stanie, będziemy Was informować na bieżąco. Pamiętajcie też, że Atomic Heart jest obecnie dostępne na PC, Xboksach oraz PlayStation. W przypadku zainteresowania wersją dla blaszaków, zerknijcie na jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:53, 07.06.2023
No proszę. Niby ruska technologia a japońskie roboty wysiadają.
0 kudosthiefi   @   19:47, 07.06.2023
Generalnie jakość wykonania tej gry i optymalizacja to najwyższa klasa.
Sama gra jest bardzo dobra, ale po ogranie podstawki już nie mam ochoty na DLC. Za dużo tych robotów.
0 kudosBarbarella.   @   11:58, 08.06.2023
Cytat: thiefi
Sama gra jest bardzo dobra, ale po ogranie podstawki już nie mam ochoty na DLC.

W sumie racja ale można sobie te DLC zostawić na "za rok" na przykład. W każdym razie ja bym wolała kupić wersję GOTY jak będzie.