Diablo IV - Blizzard przygotowuje już dwa rozszerzenia dla gry

Diablo 4 Already Has Two Expansions in Development Diablo boss Rod Fergusson confirms Blizzard Entertainment is already at work on two expansions for the action RPG.

@ 07.06.2023, 11:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV - Blizzard przygotowuje już dwa rozszerzenia dla gry

Diablo IV dostępne jest od wczoraj w sprzedaży. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na jego zakup, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję i pamiętajcie też o sprawdzeniu wymagań sprzętowych, gdybyście byli zainteresowani wariantem przeznaczonym dla blaszaków. Mimo że deweloperzy wciąż łatają i usprawniają pierwowzór, dowiedzieliśmy się, że pracują też nad pierwszymi dwoma dodatkami. Na to wskazuje przynajmniej wypowiedź generalnego managera Diablo, Roda Fergussona, który wziął udział w wywiadzie z Kinda Funny Games.

"Gdy tu siedzę, przygotowujemy się do premiery głównej gry, wykańczamy pierwszy sezon, pracujemy nad sezonem drugim, pracujemy nad dodatkiem pierwszym i rozpoczynamy pracę nad drugim dodatkiem - wszystko to się teraz dzieje, a my jeszcze nie wypuściliśmy gry", powiedział Fergusson na moment przed premierą Diablo IV.

To, że deweloperzy rozpoczęli pracę nad dodatkową treścią nie oznacza, że zostanie ona udostępniona w najbliższym czasie. Można spokojnie założyć, że trochę będziemy musieli poczekać. Szczególnie, że Diablo IV ledwie zadebiutowało i wielu graczy nie przebrnęło nawet przez kampanię fabularną. Możliwe jednak, że pierwsze rozszerzenie otrzymamy jeszcze w tym roku.

Diablo IV dostępne jest na PC, X1, XS oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:55, 07.06.2023
Warto więc zaczekać na wersję GOTY.
0 kudosluki505   @   18:03, 08.06.2023
Cytat: Barbarella.
Warto więc zaczekać na wersję GOTY.

W mojej ocenie Diablo IV będzie MMO w świecie Sankutarium więc na GoTY to sobie poczekasz, bo jeśli dobrze insynuuję będzie to World of Diablo i będzie miał pizdyliard dodatków.
1 kudosBarbarella.   @   18:19, 08.06.2023
Cytat: luki505
na GoTY to sobie poczekasz

Zanim kupię i ogram Dwójkę Ressurection i Trójke to już chyba będzie to GoTY i może nawet trochę stanieje { Jako że to Blizzard to tylko trochę Smutny }.
Z Diablami jestem na bakier, zresztą w ogóle z izometrykami.