Capcom Showcase zapowiedziane na 13 czerwca

Capcom też zamierza pokazać nam swoje najnowsze gry. Prezentację zaplanowano na 13 czerwca. Na razie nie znamy długości, ani potencjalnych gier.

@ 06.06.2023, 15:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Capcom Showcase zapowiedziane na 13 czerwca

Wczoraj na naszych łamach opublikowaliśmy kompleksową rozpiskę, pokazującą imprezy branżowe, jakie zostaną zorganizowane w najbliższych dniach. Dziś dowiedzieliśmy się, że do firm, które chcą nam zaprezentować swoje gry dołącza Capcom. Japończycy przygotowali bowiem transmisję nazwaną Capcom Showcase, a odbędzie się ona 12 czerwca o godzinie 00:00, czyli w zasadzie o północy pomiędzy 12, a 13 czerwca.

W tym momencie nie sposób niestety powiedzieć co zostanie zaprezentowane. Możliwe, że pojawi się jakaś kolejna odsłona serii Resident Evil (bądź jakiś dodatek), ewentualnie Ghost Trick: Phantom Detective oraz Dragon’s Dogma 2. Możliwe też, że twórcy zdecydują się zaprezentować nam tajemnicze Pragmata, mające pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Jak w przypadku wszystkich pozostałych wydarzeń, doniesienia napływające z transmisji będziemy Wam przekazywać na bieżąco. Jeśli czekacie, to bądźcie z nami, a nic interesującego Was nie ominie. Ze względu na ogromną liczbę planowanych imprez, nowych informacji będzie mnóstwo.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?