Dziś premiera Diablo IV, ale nie wszyscy są w stanie grać

Diablo IV od dziś dostępne jest dla wszystkich. Problemy z serwerami uniemożliwiają jednak zabawę części graczy.

@ 06.06.2023, 14:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dziś premiera Diablo IV, ale nie wszyscy są w stanie grać

Jeśli czekaliście na premierę Diablo IV, to przypominamy, że najnowszy projekt studia Blizzard dostępny jest od dziś w sprzedaży na wszystkich liczących się obecnie platformach, czyli PC, Xboksach oraz PlayStation. Niestety gracze donoszą, że występują problemy z serwerami i wielu z nich nie jest w stanie grać. Część nie może się przyłączyć do zabawy, inni dostają komunikaty o niepoprawnej licencji. Blizzard sprawę oczywiście kontroluje.

Wsparcie Blizzarda na Twitterze donosi, że trwają obecnie prace nad tym, aby serwery Diablo IV działały lepiej. Programiści szukają ponadto powodu problemu, który uniemożliwia posiadaczom gry rozpoczęcie zabawy. Chodzi o to, że serwery odpowiedzialne za autentyfikację gry nie działają, jak powinny, wyrzucając osoby, które dzieło Blizzarda zakupiły. Nawet właściciele droższych wydań mają z tym problemy.

Osobiście również doświadczyliśmy drobnych komplikacji w trakcie logowania, choć najczęściej były one krótkotrwałe i po kilku minutach wszystko wracało do normy. Twórcy Diablo IV pracują oczywiście nad rozmaitymi poprawkami oraz aktualizacjami, a dzięki nim niebawem wszyscy powinni być w stanie grać bezproblemowo.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup Diablo IV, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję. Pamiętajcie też o sprawdzeniu wymagań sprzętowych, gdybyście byli zainteresowani wydaniem dla blaszaków.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   22:20, 06.06.2023
Nie wszyscy są w stanie grać? Ooo, to musieli suto zakropić zakup tego Diablo. Zadziorny