The Crew: Motorfest - wyciekł gameplay z gry

W sieci, przedwcześnie, pojawił się gameplay z The Crew: Motorfest. Nie jest on najlepszej jakości, ale daje pogląd na to, czego możemy się spodziewać.

@ 06.06.2023, 13:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Crew: Motorfest - wyciekł gameplay z gry

The Crew: Motorfest opracowywane jest przez studio Ivory Tower, a pierwsza jego oficjalna prezentacja zaplanowana została na imprezę Ubisoft Forward, która odbędzie się 12 czerwca. Gameplay, który prawdopodobnie właśnie wtedy miał być pokazany, trafił niestety do sieci, a obejrzeć możecie go w tym miejscu.

Film trwa mniej więcej 25 minut, a podczas seansu widać wiele kluczowych elementów gry. Jak na pewno sami zauważycie, deweloperzy poszli w kierunku Forza Horizon. Jest spory otwarty świat, jest mnóstwo samochodów do wyboru i jest mocno zręcznościowy system prowadzenia aut. Miejscem, w którym walczymy z najlepszymi graczami jest wyspa O’ahu na Hawajach.

Za pokonywanie oponentów gromadzimy oczywiście punkty doświadczenia, a te następnie zamieniamy na kolejne poziomy. Za progres dostajemy rozmaite części i podzespoły, które następnie wykorzystujemy do modernizowania posiadanego zestawu pojazdów. 

The Crew: Motorfest dostępne będzie na PC, Xboksach oraz PlayStation jeszcze w tym roku. Będzie miało ono podobno 80-90 procent samochodów z The Crew 2, a auta, które zgromadziliśmy w "dwójce" będzie się rzekomo dało przenosić. Na razie jednak nic nie jest pewne i dlatego czekamy na Ubisoft Foward. Sprawdźcie w naszej rozpisce, jeśli chcecie wiedzieć na kiedy je zaplanowano.


Sprawdź także:
The Crew: Motorfest

The Crew: Motorfest

Premiera: 14 września 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

The Crew: Motorfest to trzecia część popularnej serii gier wyścigowych od francuskiej firmy Ubisoft. Tym razem akcja przenosi nas na hawajską wyspę, a system jazdy stawia...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthiefi   @   13:34, 06.06.2023
Brakuje samochodówek z realistyczna grafika (nie takie kolorowe jak Forzy czy NFS).
Pamiętam Most Wanted w 2005 roku, wyglądał niemal jak film. Nie wiem czemu teraz takie kolorowe te samochodówki robią zamiast zrobić filtr realistyczny i mielibyśmy opady szczęki to widząc w nocy w deszczu.