Nie musisz znać Final Fantasy VII Remake przed ograniem Final Fantasy VII Rebirth

Square Enix twierdzi, że nie trzeba przechodzić Final Fantasy VII Remake, aby zagrać w drugą część.

@ 06.06.2023, 11:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Nie musisz znać Final Fantasy VII Remake przed ograniem Final Fantasy VII Rebirth

Square Enix utrzymuje, że gracze nie będą musieli znać Final Fantasy VII Remake, aby cieszyć się jego kontynuacją, czyli Final Fantasy VII Rebirth.

"Poczyniliśmy przygotowania, aby gracze, którzy nie mieli szansy zagrać w pierwszą grę, mogli w pełni cieszyć się Final Fantasy 7 Rebirth" – powiedział współreżyser przedsięwzięcia, Motomu Toriyama, w komunikacie opublikowanym w poniedziałek.

Druga odsłona w trylogii remake'u Final Fantasy VII została ujawniona w czerwcu 2022 roku. W tym czasie Yoshinori Kitase, który również wyreżyserował oryginalną grę z 1997 roku, powiedział, że Rebirth zostanie "wydany następnej zimy", czyli pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku.

W przeciwieństwie do Final Fantasy VII Remake, które zostało wydane na PlayStation 4 w 2020 roku, zanim trafiło na PlayStation 5 i PC w następnym roku, Rebirth nie będzie dostępne na konsolę Sony poprzedniej generacji.

Następna główna odsłona z serii, czyli długo zapowiadane Final Fantasy 16, zostanie wydana na PlayStation 5 już z dniem 22 czerwca.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthiefi   @   13:54, 06.06.2023
FF7 remake jest lepszy od oryginału.
Tych walk w turach, gdzie bohater dzielnie stał i czekał by przyjąć rakietę na klatę jak i randomowych walk nie lubiłem.