Final Fantasy XVI - nowy gameplay pokazuje walkę z ognistym bossem

W sieci pojawił się siedmiominutowy gameplay z Final Fantasy XVI, na którym widzimy, jak niebezpieczny ognisty boss jest w stanie zmieniać swoją postać.

@ 02.06.2023, 13:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Final Fantasy XVI - nowy gameplay pokazuje walkę z ognistym bossem

Final Fantasy XVI będzie dostępne już za trzy tygodnie, a w związku z tym wydawca, Square Enix, intensyfikuje działania marketingowe, aby gracze z całego świata świadomi byle tego, co nadchodzi. Tym razem w sieci pojawił się gameplay, na którym bohaterowie gry walczyć muszą z dziwnym, transformującym i płonącym bossem.

Przeciwnika, z którym się mierzą herosi, nazwano Liquid Flame. Zadaje on wiele błyskawicznych i niebezpiecznych ciosów, a to oznacza, że kluczowe podczas pojedynku z nim będzie stosowanie uników. Do tego pokraka potrafi miotać ogniem, raniąc swoich przeciwników na duże dystanse. Jakby tego było mało, Liquid Flame jest też w stanie podzielić się na kilka pomniejszych latających demonów i jeszcze bardziej nam dopiec.

Gameplay wygląda naprawdę efektownie i dynamicznie, a zatem zdecydowanie jest na co czekać. Możliwe, że z bossem tym będziemy w stanie stanąć do boju w nadchodzącej edycji demonstracyjnej, mającej pojawić się w sieci przed premierą Final Fantasy XVI, którą zaplanowano na 22 czerwca.

Dla przypomnienia, deweloperzy po premierze wydania dla PlayStation 5, będą powoli pracować nad portem przeznaczonym dla komputerów osobistych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?