PlayStation Plus w czerwcu 2023 roku - znamy listę darmowych gier

Sony przygotowuje w sumie trzy tytuły. W każdy będziemy mogli grać zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5.

@ 31.05.2023, 18:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

PlayStation Plus w czerwcu 2023 roku - znamy listę darmowych gier

Sony ujawniło wreszcie listę kolejnych gier, jakie otrzymają subskrybenci PlayStation Plus Essential w czerwcu bieżącego roku. Przygotowano w sumie trzy tytułu, a w każdy będzie można grać na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Grami, o których mowa, są Jurassic World Evolution 2, Trek to Yomi oraz NBA 2K23. Oferta dostępna będzie od 6 czerwca do 3 lipca, więc od najbliższego wtorku. Pamiętajcie, by do tej pory dodać do Waszych bibliotek gry, które udostępniono w maju.

Jurassic World Evolution 2 to projekt Frontier Developments. Jest on kontynuacją symulatora, w którym zajmujemy się zarządzaniem tytułowym Parkiem Jurajskim. Mamy tu kilka trybów zabawy, mnóstwo dinozaurów oraz nowe funkcje, pozwalające nam odpowiednio dbać o gady. Przygotowano ponadto specjalny tryb, w którym możemy doświadczyć najważniejszych momentów z filmów z serii Jurassic World.

Idąc dalej, jest NBA 2K23, które przygotowało Visual Concepts. Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z grą sportową, w której centrum jest koszykówka. Na potrzeby projektu opracowany wiele różnych trybów zabawy, w tym MyCAREER, MyTEAM oraz MyNBA. Poprawiono też oczywiście oprawę audio-wizualną, dzięki czemu spotkania wyglądają lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Na koniec zostało nam jeszcze Trek to Yomi, czyli dzieło polskiego studia Flying Wild Hog. Jeśli się na nie zdecydujecie, weźmiecie udział w przygodzie prezentowanej z boku, a waszym celem będzie nawigowanie niebezpiecznymi obszarami i eliminowanie napotkanych przeciwników.

Więcej na temat każdej z gier dowiecie się oczywiście w naszej encyklopedii. Wystarczy, że klikniecie linki, które ukryliśmy pod poszczególnymi tytułami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   08:43, 01.06.2023
NBA? No to faktycznie Sony już jest amerykańskie. W przyszłym miesiącu będzie coś z NFL a za dwa miechy gra z baseballem. I żeby uruchomić dostęp trzeba będzie odśpiewać Star Spangled Banner. Rozbawiony Zadziorny