Czekacie na remake Star Wars: Knights of the Old Republic? Wydawca nie ma nic do powiedzenia

Embracer Group przejęło jakiś czas temu markę Star Wars: Knights of the Old Republic i postanowiło przygotować remake pierwszej odsłony tegoż cyklu. Niestety nie ma żadnych nowych informacji na jego temat.

@ 29.05.2023, 14:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Czekacie na remake Star Wars: Knights of the Old Republic? Wydawca nie ma nic do powiedzenia

Star Wars: Knights of the Old Republic to jedna z najlepszych gier RPG, opracowanych przez studio BioWare, a także jeśli mówimy o uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jakiś czas temu prawa do projektu kupiło Embracer Group, a następnie zapowiedziano remake. Miało to miejsce w 2021 roku, czyli w zasadzie dość dawno, a do tej pory nie mamy niczego konkretnego na jego temat. Wiemy jedynie, że od dewelopingu odsunięto Aspyr Media, a zamiast tego opracowaniem gry zajmuje się Saber Interactive.

Oficjalnych komunikatów na temat Star Wars: Knights of the Old Republic Remake nie ma i prawdopodobnie długo jeszcze nie będzie. Prezes Embracer Group zapytany został niedawno podczas rozmowy z inwestorami na temat postępów w procesie powstawania przedsięwzięcia, na co nieco humorystycznie odpowiedział: "Moje ulubione pytanie. Nie mam niestety komentarza".

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake nadal oczywiście powstaje, na co wskazują publikowane przez Embracer Group raporty. Będzie ono dostępne na PC oraz PlayStation 5, choć na razie nie mamy żadnych szczegółów na jego temat. Gdy tylko się to zmieni, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   23:39, 29.05.2023
Jednym zdaniem: Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
0 kudosguy_fawkes   @   07:03, 30.05.2023
Nie jestem fanem SW, ale KoTOR to uznana seria i chętnie w końcu w to zagram zwłaszcza w nowej wersji. O ile oczywiście kiedyś się doczekamy, bo ten brak czegokolwiek do powiedzenia jakoś tak nie nastraja zbyt optymistycznie.
0 kudosBarbarella.   @   08:36, 30.05.2023
To samo co przedmówca z tą różnicą że grałam w orginały i to jak na razie jedyne gwiezdnowojenne gry które mnie wciągnęły. Uśmiech