Bateria w Project Q od PlayStation wystarcza podobno na 3-4 godziny

Zaczyna się pojawiać coraz więcej informacji na temat nowego handhelda PlayStation. Pamiętajcie oczywiście, że to doniesienia niepotwierdzone.

@ 29.05.2023, 14:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Bateria w Project Q od PlayStation wystarcza podobno na 3-4 godziny

Podczas minionego już PlayStation Showcase, firma Sony ujawniła całkiem nową konsolę przenośną zwaną kodowo Project Q. Urządzenie to będziemy łączyć z PlayStation 5, a następnie grać na nim za pomocą technologii Remote Play. Większej ilości detali niestety nie ma, więc nie sposób określić jak dokładnie całość będzie funkcjonować.

Z raportu przygotowanego przez Toma Hendersona dowiadujemy się, że Project Q będzie prawdopodobnie dysponować bardzo skromnej pojemności baterią, wystarczającą na zaledwie 2-3 godziny. Biorąc pod uwagę, iż będzie ono jedynie odbierać stream z PlayStation 5, wynik jest zaskakująco niski. Możliwe jednak, że czegoś jeszcze nie wiemy, a zatem czekamy na oficjalną prezentację.

Po tym, jak Project Q zaprezentowano, prezes PlayStation, Jim Ryan, potwierdził, że jego premierę zaplanowano na bieżący rok. Dokładnego terminu nie znamy, ale można założyć, że prawdopodobnie chodzi o okres jesienny, tudzież świąteczny. W rozmaitych przeciekach jest mowa o listopadzie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   15:24, 29.05.2023
Sony niestety daje do swoich urządzeń niezbyt pojemne baterie czym przykładami są Dualshock 4 czy Dualsense Poirytowany Nadal się jednak nie zrażam i czekam na więcej oficjalnych informacji Dumny
1 kudosguy_fawkes   @   16:41, 29.05.2023
Oj tak, Sony nie umie w akumulatory. Tu byłoby tym śmieszniej, że przecież to urządzenie samo w sobie gier nie odpala... Tym bardziej nie widzę dla siebie żadnego sensu jego zakupu.
0 kudosthiefi   @   12:02, 30.05.2023
Poproszę o pełna specyfikację i cenę. Dopiero później człowiek się tym zainteresuje.