Diablo IV - najlepsi gracze z poziomu hardcore staną się nieśmiertelni

Tysiąc pierwszych graczy, którym uda się osiągnąć poziom 100 w Diablo IV w trybie hardcore trafi na pomnik Lilith.

@ 29.05.2023, 14:19
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV - najlepsi gracze z poziomu hardcore staną się nieśmiertelni

Blizzard ogłosił wyzwanie Diablo IV, w którym nawet 1000 graczy zostanie umieszczonych na posągu Lilith. W tweecie opublikowanym na oficjalnym koncie Diablo na Twitterze ujawniono konkurs „Diablo 4 Hardcore Victories”, w którym gracze muszą wykazać się niesamowitymi umiejętnościami.

Chodzi o osoby, którym uda się jako pierwszym osiągnąć 100. poziom doświadczenia w trybie Hardcore. Wyzwanie to jest o tyle trudne, że śmierć w tym trybie oznacza całkowity zgon. Nie ma opcji na to, by się odrodzić.

Warunki konkursu stanowią, że każdy gracz, który osiągnie poziom 100. musi zatweetować konto Diablo z hashtagiem #Diablo4Hardcore. Musi również dołączyć pełny BattleTag, a także dowód fotograficzny lub wideo, że osiągnęli poziom 100. i zdobyli za to tytuł Tempered Champion w grze. Konkurs kończy się, gdy 1000 graczy z powodzeniem dostarczy dowód lub do końca 1 września, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Diablo IV zostanie wydane 6 czerwca na PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PS5 i PS4, z funkcją cross-play i cross-progress na wszystkich platformach.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?